Sada interaktivní monitor IJKOA 75" PRO IPS 11 + mobilní stojan s pevnou výškou + sofware

Sada interaktivní monitor IJKOA 75" PRO IPS 11 + mobilní stojan s pevnou výškou + sofware

Chytrá interaktivní digitální tabule IJKOA Touch Display PRO 75" PRO v nové verzi 11 s úhlopříčkou 190 cm dodávaná spolu extra pevným mobilním stojenem s fixní výškou pro snadné převážení tabule a rozšířením o klientské aplikace pro coworking v rámci firemních či školních systémů a výukových požadavků.

100 000,50 Kč s DPH

Výrobce: IJKOA

Digitální interaktivní tabule IJKOA Touch Display PRO je geniálním rozšířením a nahrazením zastaralého projektoru.

Interaktivní chytrý displej IJKOA je standardně vybaven softwarem maximalizující týmovou spolupráci při prezentacích a brainstormincích, softwarem pro sdílení obsahu z mobilních telefonů, tabletů, notebooků, oboustranným zrcadlením obsahu z připojených zařízeních a na připojená zařízení i softwarem na pořádání videokonferencí.

 

V této výhodné sadě je navíc součástí extrémně pevný a stabilní mobilní stojan pro snadné převážení panelu mezi jednotlivými místnostmi a dále individuální rozšíření stávajícího softwarového vybavení interaktivní tabule.
Cena zahrnuje montáž a oživení u zákazníka + 24 měsíců podpora instalace zákazníkem zvoleného klientského software, pokud je takový sofware podporován samotným zařízením (instalace, odlazení a pravidelná aktualizace).
Tento balíček byl vytvořena na základě potřeb velkých firem (typu řešení výstupů SAP Analytics Cloud) a některých odborných škol.
Do interaktivního displeje IJKOA v tomto balíčku integrujeme například možnosti spolupráce s podnikovými či univerzitními systémy.
V tomto balíčku garantujeme řešení technicky možných požadavků kupujícího v místě provozu interaktivního panelu IJKOA s omezeno na Českou republiku v rozsahu až 6 přidaných aplikací po dobu 24 po sobě jdoucích měsíců od nákupu panelu.
Výhodou sadu je možné dodat po předcházející domluvě k jakémukoliv panelu v nabídce, tato konfigurace je však nejvíce žádaná.

 

V případě zájmu o jiné velikosti nás prosím kontaktujte, produkt je připraven pro nejprodávanější velikost.

 

Interaktivní bílá tabule

Základním programem interaktivním programem je IJKOA Notes. Program IJKOA Notes slouží jako interaktivní bílá tabule. Na tabuli je možné psát dotykovým perem, vkládat a libovolně rozmisťovat obrázky, přes ně libovolně psát i kreslit. K dispozici je nástroj pro velmi snadné kreslení geometrických tvarů. Je možné jednoduše otevřít internetový prohlížeč a vkládat výstřižky obrazovky jako obrázky. Stejně tak je možné z jakékoliv aplikace vytvořit výstřižek a snadno jej vložit do tabule. Přímo z internetového prohlížeče je možné jedním kliknutím vládat obrázky do aplikace Notes.

Aplikace Notes umí importovat i dokumenty ve formátu PDF a pracovat s každou stránkou jako se samostatným listem v tabuli.

Dokumenty vytvořené v interaktivní aplikace Notes je je možné velmi jednoduše ukládat do cloudového úložiště Google Drive nebo Microsoft OneDrive jako dokumenty ve formátu PDF, běžné či vektorové obrázky nebo přímo ve formátu interaktivní tabule. Samozřejmá je možnost ukládání do interní paměti interaktivního displeje IJKOA a odesílání prostřednictvím emailového klienta, či kopírování na flash disk.

Rozšířením interaktivního displeje IJKOA o modul Windows PC získá aplikace Notes pro Windows desítky funkcí navíc.

 

 

 

Sdílení obrazovky na interaktivním displeji

Další skvělou funkcí je sdílení obrazovky ze všech typů zařízení. Díky dodávanému softwarovém vybavení Bytello Share (Screen Share Pro) můžete sdílet obrazovku Vašeho zařízení na 2 kliknutí. A je úplně jedno, jestli se jedná o tablet či mobilní telefon Android či iOS, či laptop s operačním systémem Windows či MacBook. Sdílet je možné konkrétní dokument, jako je PowerPointová prezentace, Wordovský dokument či Excelovská tabulka. Skvěle tak nahradí zastaralé nahrávání na flash disk a přímo z mobilního zařízení spustíte prezentaci a můžete ji snadno ovládat. Už žádné hledání zapomenutých flash disků, tahání notebooků a problémy s nefunkčními kabely a jejich nesedícími koncovkami. Jednoduše přes WiFi přímo z telefonu, tabletu či notebooku.

Na interaktivní monitor lze přímo z aplikace promítat obrázky či pouštět videa.

Sdílet je možné i celý displej mobilního zařízení či počítače (zrcadlit obrazovku). Skvěle se to hodí pro rychlé a snadné sdílení fotografií, videí, map, libovolných dat z firemních aplikacísnadné a okamžité pouštění prezentací.

Samozřejmostí je možnost pořizování výstřižků obrazovky prezentovaných dat a vkládání do aplikace interaktivní tabule Notes. Nic takového žádný projektor nedokáže. Interaktivní displej IJKOA změní nudné prezentace v interaktivní spolupráci.

A to nejlepší je, že v jeden moment je možné snadno sdílet z několika současně připojených zařízení, které mohou velmi jednoduše přepínat sdílené obrazovky.

Sdílení dokonce funguje i naopak, je možné na mobilní zařízení zrcadlit obraz interaktivního monitoru IJKOA, na připojených mobilních zařízeních je tak možné vidět živě práci s interaktivním monitorem IJKOA. Takových zařízení může být opět několik současně připojených a vna všech bude zdrcadlen obsah interaktivního displeje IJKOA.

 

 

 

Prezentace a interaktivní spolupráce na dokumentech

Interaktivní panely IJKOA je možné použít i k běžné prezentaci tak, jak ji znáte s využitím projektoru a počítače. Interaktivní displeje IJKOA mají 3 přední USB porty, do kterých stačí vložit USB flash disk a žádný počítač není potřeba. Otevřete všechny typy dokumentů, jako jsou prezentace (PowerPoint, Impress a další), dokumenty (PDF, Word, Write a další), sešity (Excel, Calc a další), fotografie, přehrajete videa, hudbu. Otevřít můžete samozřejmě i dokumenty do monitoru zaslané poštovním klientem.

K ovládání slouží přiložený plnohodnotný dálkový ovladač, můžete tak snadno přecházet v prezentaci, stránkami PDF dokumentů, galeriemi fotek, přeskakovat ve videu i hudbě.

A samozřejmě můžete do probíhající prezentace kreslit, vkládat obrázky a výstřižky z internetu, videa, texty a výsledek ukládat a jednoduše sdílet.

 

 

Vkládání obsahu a dat do interaktivní tabule IJKOA

Interaktivní tabule bývají ze strany výrobců velmi omezené v možnostech jednoduchého vkládání dat do vnitřní paměti tabule. Z důvodu bezpečnosti jsou základní softwarové nástroje pro spolupráci omezeny na export dat do cloudových úložišť, nikoliv na zobrazování obsahu těchto cloudových úložišť. Proto námi dodávané interaktivní monitory IJKOA vybavujeme vestavěným emailovým klientem, který umí snadno pracovat s přílohami emailů. Interaktivnímu monitoru IJKOA prostě stačí založit emailovou adresu, nastavit ji do předinstalované emailové aplikace a pak jen na tuto adresu zasílat emaily s přílohami určenými pro práci v interaktivní tabuli.

Vestavěný internetový prohlížeč je z důvodu bezpečnosti velmi jednoduchý a neumí spolupracovat s cloudovými úložišti dat, jako je Dropbox, Google Drive či Microsoft OneDrive. Námi vybavené interaktivní monitory IJKOA jsou však vybaveny plnohodnotným internetovým prohlížečem Google Chrome, který funguje stejně jako v jakémkoliv jiném mobilním zařízení a otevře možnosti jako je přímé zobrazení účtu v cloudových úložištích dat. Jen mějte na paměti, že pro tento internetový prohlížeč nebudou k dispozici automatické bezpečnostní aktualizace a současně uložená data, jako jsou jména a hesla do internetových služeb budou k dispozici všem uživatelům interaktivního monitoru. Na přání jen můžeme odinstalovat.

 

 

 

Videokonference s využitím interaktivního displeje

Řada interaktivních displejů IJKOA Touch Display PRO se skvěle hodí i pro pořádání online video konferencí v prostřední Zoom, případně i MS Teams (zde bohužel nemůžeme garantovat trvalou dostupnost aplikace). Pro pořádání videokonferencí nabízíme řadu chytrých doplňků, jako je kamera přesně padnoucí na horní stranu monitoru s možností horizontálního i vertikálního nastavení či všesměrový vysoce citlivý bezdrátový stolní mikrofon spojený se speciálním reproduktorem pro přenos hlasu. Tento konferenční reproduktor spojený s konferenčním mikrofonem dokonale snímá hlasy a současně eliminuje okolní ruchy a zabraňuje vzniku nepříjemného efektu vazbení zvuku. Přenášený hlas působí velmi přirozeně, i když hovoří více účastníků v konferenční místnosti, hlasům je stále dokonale rozumět. Konferenční reproduktor s mikrofonem udělá z nepříjemných online rozhovorů naprosto přirozený rozhovor, během kterého budete mít pocit, jako by všichni účastníci byli ve jedné místnosti. K interaktivnímu monitoru se připojuje bezdrátově, prostřednictvím Bluetooth.

 

 

 

Plnohodnotný počítač Microsoft Windows 11 jako součást interaktivního displeje

Pokud funkce integrované v interaktivním dotykovém displeji IJKOA nestačí, je možné jej velmi jednoduše rozšířit na plnohodnotný počítač s operačním systémem Microsoft Windows či libovolnou distribuci operačního systému Linux.

Interaktivní displej je vybaven slotem pro extrémně snadnou integraci plnohodnotného počítače. Stačí zakoupit modul a uživatelsky jej vložit do těla interaktivního monitoru IJKOA. Mezi stávajícím softwarovým vybavením interaktivního displeje je velmi jednoduše přepínat dotykem ikonky na displeji.

Do operačního systému Microsoft Windows lze nainstalovat rozšířenou verzi softwaru Notes, která k základní verzi přidává desítky dalších funkcí, včetně takových vychytávek, jako je vkládání videí.

Počítač je vybaven jak připojením přes kabel, tak přes WiFi.

K dispozici tak máte libovolné aplikace, se kterými můžete pracovat jako v běžném počítači, celou firemní síť včetně všech typů cloudových úložišť dat i vlastních firemních aplikací, navíc s možností vkládání výstřižků do skvělé aplikace Notes.

Plnohdnotný počítač již vyžaduje aktivní chlazení, vydává tak mírný šumivý zvuk stejně jako běžné PC.

 

 

 

Mimořádná odolnost interaktivního displeje IJKOA

Konstrukce interaktivních dotykových monitorů IJKOA je velmi pevná. Na displeji je tvrzené sklo stupně 7 dle Mohsovi stupnice tvrdosti, která má 10 stupňů tvrdosti. Stupnice tvrdosti byla sestavená byla geologem Carlem Friedrichem Christianem Mohsem, nejtvrdším nerostem je diamant (10). Sklo interaktivních panelů IJKOA dosahuje stupně tvrdosti 7, stejně jako křemen. V praxi to znamená, že jej není možné běžným používáním poškrábat.

 

 

 

Až 20 zaznamenaných dotyků, možnost položit dlaň na displej na interaktivní displej

Interaktivní monitory IJKOA dokáží zaznamenat až 20 současných dotyků a rozpoznat ruku položenou na displeji. To velmi výrazně zvyšuje uživatelský komfort při práci s interaktivním monitorem. Řada konkurečních interaktivních displejů má jednodužší konstrukční řešení zázamu dotyků přímo dotykovou vrstvou samotného displeje a není možné položit na displej ruku ani současně zaznamenat více dotyků.

 

 

 

Kam interaktivní displej umístit

Naše interaktivní displeje jsou vybaveny držákem standartu VESA, které jsou součástí dodávky. Držák VESA slouží k umístění na zeď. Vždy je potřeba dodržet montážní návod, hmotnost interaktivních monitorů je poměrně vysoká. K interaktivním monitorům nabízíme i ucelenou řadu samostatných stojanů. Za použití mobilního stojanu je možné interaktivní displej libovolné velikosti bezpečně převážet mezi různými místnostmi a jeden interaktivní displej najde využití ve více místnostech při více příležitostech. V nabídce máme jak stojany pevné výšky, tak stojany s výškou ručně či elektricky nastavitelnou.

 

 

Co je součástí balení interaktivního displeje

Interaktivní monitor je vybavený operačním systémem Android a Wifi modulem pro okamžité použití, dále nástěným držákem typu VESA. Součástí balení interaktivního panelu je dále napájecí kabel, dálkové ovládání, 2 x dotykové pero Stylus a propojovací kabely – kabel USB, kabel HDMI, audiokabel.

 

 

Jak funguje připojení zařízení k interaktivnímu displeji

Připojení zařízení je velmi snadné. První podmínkou je, že jak interaktivní monitor, tak zařízení, ze kterého má být sdíleno, musí být připojeny ke stejné WiFi síti. Většinou se jedná o WiFi síť určenou pro hosty v zasedacích místnostech, pokud interaktivní monitor slouží jen pro zaměstnance, pak k vnitřní WiFi síti. Interaktivní displej k WiFi síti připojíte jako běžný mobil, v menu vyberete název sítě, zadáte heslo a stisknete připojit.

Pokud byste chtěli monitor zcela oddělit od sítě a používat jej pouze pro sdílení, jednoduše jen zakoupíte libovolný WiFi router, kterému nastavíte samostatnou síť (klidně nezabezpečenou) a budete mít zcela autonomní síť jen pro interaktivní displej.

Do zařízení nainstalujete aplikaci Bytello Share (Screen Share Pro), která je dostupná pro všechny typy zařízení (přímé stažení ze stránek výrobce, Google Play, Apple App Store) a do ní opíšte 6 místný PIN kód, který zobrazuje interaktivní displej v levé horní části. To je všechno, v tento moment je Vaše zařízení spojeno, v aplikaci pouze vyberete, co chcete sdílet.

 

Před koupí interaktivního panelu IJKOA jej můžete vidět a otestovat v naší provozovně v jihočeské Čkyni. Předvedeme Vám všechny základní funkce interaktivních dotykových panelů IJKOA a vše Vás necháme si pořádně vyzkoušet. Zjistíte tak, zda je pro Vás interaktivní panel IJKO vhodný. Stačí si u nás domluvit schůzku.

 

 

Technické parametry

LCD DISPLEJ

Velikost / poměr stran

75" / 16 : 9

Typ panelu

VA

Podsvícení

DLED

Rozlišení

3840 * 2160 (UHD 4K)

Plocha displeje / rozteč pixelů

1650,24 * 928,26 mm / 0,42975 * 0,42975 mm

Jas se sklem (min / typ)

300cd/m² / 350cd/m²

Obnovovací frekvence

60 Hz

Kontrastní poměr

4000 : 1

Doba odezvy

8,5 ms

Zobrazovací úhel

178° (H/V)

Barva displeje

1,07B (10bit)

Tloušťka skla

4 mm

 

 

OPERAČNÍ SYSTÉM

Verze systému

Android 9.0

PAMĚŤ RAM / ROM

4 GB / 32 GB

CPU

A73 x 4

GPU

G52MC2

 

DOTYKOVÝ SYSTÉM

Typ snímání

Infračervené rozpoznávání

Přesnost

±1mm

Dotykové body

20

Doba odezvy

≤10ms

Kompatibilita

Windows10 / Windows8 / Windows7 / Windows XP Android / Linux / Mac OS X / Chrome

 

AUDIO SYSTÉM

Reproduktory

Integrovaný

Výstupní výkon

2 x 12 W

 

I/O PORTY

HDMI IN / HDMI OUT

3 / 1

USB 3.0 / USB 2.0 / USB Type-C

4 (z toho 2 na přední straně) / 1 / 1

Dotyk 3.0

2

VGA IN / SPDIF / RS232

1 / 1 / 1

Audio IN / Audio OUT

1 / 1

RJ 45 IN / RJ45 OUT

1 / 1

 

FYZICKÉ SPECIFIKACE

Rozměry (D * V * H)

1709,4 * 1020 * 86,3 mm

Čistá hmotnost

TBD

VESA

800 * 400 mm

Podmínky prostředí: Provoz

Teplota: 0°C~40°C / Vlhkost: 10%~90%RH

Podmínky prostředí: Skladování

Teplota: -20°C°~60°C / Vlhkost: 10%~90%RH

Podmínky prostředí: Nadmořská výška

Pod 5000 m

DODÁVANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Napájecí kabel, kabel HDMI, dotykový kabel USB (typ A-B), dálkové ovládání, psací pero (2x).

Nový dotaz k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Související produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.

Přihlášení